loading
loading

Catering

Tím nejlepším z menu restaurantů značky Valoria můžete okouzlit i hosty vaší akce. Ať už plánujete firemní prezentaci, velký večírek, party či klientský den, připravíme pro vás a vaše hosty catering v kvalitě odpovídající vysokému standardu značky Valoria. Heslo „chuť je zážitek“ nás zavazuje vůči hostům v naší restauraci stejně jako vůči hostům na vaší akci.


Našim klientům garantujeme nejvyšší standard služeb:

Menu vycházející z nabídky restaurantu

V obou restaurantech Valoria se stále snažíme naše hosty překvapovat novými pokrmy. Právě z aktuální nabídky restaurantu vycházíme při tvorbě cateringového menu. Na vaši akci tak přeneseme to nejlepší, co momentálně můžete ochutnat v našich restaurantech. Podmínkám vaší akce pouze přizpůsobíme velikost porcí a styl servírování, z pracovních postupů garantujících špičkovou kvalitu ale nikdy neslevujeme.


Vždy jen ten nejlepší tým

Náš tým pracuje vždy jen na jedné velké akci. Garantujeme vám, že pokrmy pro vás budou připravovat jen naši nejlepší kuchaři a vaše hosty bude obsluhovat výhradně kmenový a prověřený personál.


Front cooking a servírování

Gastronomický zážitek začíná mnohem dřív, než váš host poprvé ochutná, co má na talíři. Proto vždy servírujeme naše pokrmy nápaditým způsobem. Nápaditě umíme servírovat i skromný banket, při velkém rautu pak využíváme koncept front cookingu a pokrmy připravujeme přímo před zraky vašich hostů.

 

Každý event – party, večírek, klientský den, slavnostní galavečer, je jedinečnou událostí. A tak k ní ve Valoria Party Servis přistupujeme.

Valoria Party Servis spolupracuje s profesionály ze všech spojených oborů. Pro vaši akci zajistíme dokonalé osvětlení, příjemný a zkušený personál, ozvučení a další služby, které společně dohromady vytvoří z vaší party, večírku nebo prezentace jedinečnou událost. To vše pak dokážeme propojit s gastronomickou značkou Valoria Restaurant do jednoho dokonalého celku – nezapomenutelného zážitku.

Rádi vám připravíme nabídku na míru a poradíme vám, jak vaše hosty oslnit. Akce připravujeme dle požadavků klienta s kompletním zajištěním.

Kontaktovat nás můžete na mailu tomas.pakosta@valoria.cz nebo telefonním čísle +420 603 457 125


Na ukázky naší práce se můžete podívat ve fotogalerii.

Close