loading
loading

Naše filozofie

Fantazie je nutným základem každého umění. Ale bez řádu a pevných základů, na kterých staví, by byla pouhou nahodilostí. Tak jako překvapivě řešený dům musí stát na pevných základech, tak i pokrmy a jejich chuť musí respektovat určitá pravidla. Valoria Castle & Garden Restaurant tyto principy hrdě nese a propojuje v jedinečný celek.

Valoria Castle & Garden Restaurant najdete v horní části Nerudovy ulice v domě č. 40 U sklepa Svatojánského. Na základech barokního sklepení vystavěli naši předci měšťanský dům s jedinečnou terasovitou zahradou těsně přiléhající k hradbám Pražského hradu. Hostům Valoria Castle & Garden Restaurant se otevírá romantický výhled na Malou Stranu s panoramatem tvořeným pálenými cihlovými taškami, na majestátní dóm Sv. Mikuláše na Malostranském náměstí i na pověstné pražské věže na obou březích řeky Vltavy. Výhled, který byl po staletí určen jen českým králům a jejich dvoru.

Tak jako se v domě U sklepa Svatojánského v jeden celek prolíná barokní základ s romantickou terasou, prolínají se v naší kuchyni tradiční recepty s fantazií a moderními postupy. Na pevných základech české a francouzské gastronomie stavíme promyšlené kreace, které vás překvapí a dají vyniknout celé plejádě chutí ukrytých v nejlepších surovinách.

Valoria Castle & Garden Restaurant vás vtáhne do svého světa nad střechami pražských domů a okouzlí všechny vaše smysly.

Close