loading
loading

Prostor restaurace

Ve Valoria Castle & Garden Restaurant máte na výběr z několika typů prostředí. To nejlepší si můžete zvolit podle počasí, nálady nebo podle příležitosti.

 

TERASA

Jedinečná terasa s 60 místy se rozkládá na střeše domu U Sklepa Jánského a hosté si z ní vychutnají pohled podobný výhledu z hradeb Pražského hradu. Ty jsou ostatně jen několik desítek metrů vzdálené. Terasa je výjimečným místem pro výjimečné chvíle. A je jen na vás, jestli je trávíte se svým partnerem, rodinou či přáteli, nebo chcete okouzlit své obchodní partnery.

 

ZIMNÍ ZAHRADA

Přímo k hradbám Pražského hradu přiléhá zimní zahrada naší restaurace spojená s menší terasou. Všem 90 hostům nabídne ten nejkouzelnější výhled na panorama Malé Strany a pravý břeh řeky Vltavy včetně historických dominant Starého města a zároveň nabízí dostatek soukromí pro větší skupiny přátel nebo pro obchodní jednání. Střecha zimní zahrady částečně kryje výhled na hosty z hradeb Pražského hradu, můžete si proto být jisti dostatečným soukromím.

 

JÁNSKÝ SKLEP

Oblouky gotického sklepení, které na místě stojí už od pradávna, podtržené jen vhodným osvětlením a doplněné decentním interiérem. To je interiér Jánského sklepa, v němž se nachází restaurace a bar Valoria Castle & Garden Restaurant. Vkusně zařízený sklep je ideálním prostředím pro romantické schůzky i pro diskrétní pracovní jednání. Členitý prostor s 120 místy nabízí dostatek soukromí a je vhodným místem i pro větší uzavřenou společnost.

Close